Schréder - Каталог світлових рішень

Світлові та несвітлові рішення Schréder створюють значущі моменти для людей у громадських місцях, підвищуючи безпеку, комфорт і сталість. Наші експерти з освітлення разом із клієнтами працюють над створенням простору, який приносить користь людям, суспільству та планеті.

Розумні та сталі світлові рішення для безпечного, затишного і під’єднаного довкілля

Lightability TM наша філософія, місія, переконання

4

Володіючи багатовіковою традицією інновацій і духом підприємництва, Schréder розширює межі розумного освітлення. Ми поглиблюємо нашу компетентність, щоб разом з освітленням міського довкілля надавати більше послуг для взаємодії з громадським простором та людьми.

Ми допомагаємо містам створювати відкриті, взаємодіючі платформи і забезпечуємо просту в інтеграції інфраструктуру, яка покращує рівень життя у містах та якість прийняття рішень. Ми дбаємо про кошти платників податків і забезпечуємо найкраще співвідношення ціна/якість. Таким чином заохочуємо до більш ефективного та прозорого використання бюджетних коштів шляхом скорочення експлуатаційних витрат за допомогою нових технологій. Ми заохочуємо до активної, відкритої та всебічної участі у створенні інноваційної екосистеми міста, що сприятиме соціальному, екологічному та економічному розвитку бізнесу і громади. Ми прагнемо сформувати інклюзивні середовища, які будуть доступними для людей з особливими потребами, забезпечать гендерну та етнічну рівність і створять нові можливості на вразливих ділянках міста.

Ми підтримуємо і впроваджуємо навчальні ініціативи, пов’язані з освітленням і створенням розумних міст відкритим, прозорим та неупередженим чином.

СЕРІЇ СВІТИЛЬНИКІВ

АЛБАНІ LED

АМПЕРА EVO

АСТРАЛ СЛІМ

АВЕНТО

АКСІЯ 2

АКСІЯ 3

АЛЮРА LED

БЛОКО

БОРА

БОРА ЕКСПЛОРА

КАЛЛА LED

СІТЕЯ NG2

СІТРІН

АКСІЯ 3 EVO

КОНТІЛЕД

ЕНІО

ФЛЕКСІЯ

ФРІЗА

FV32 LED

ДЕКСО

ЕКОБЛАСТ

ГЕСТІЯ LED

GL2 КОМПАКТ

ХЕПІЛЕД

ІЛЮМ МАРК

ІНДУБЕЙ

ІНДУ КОНТІЛАЙН

ІНДУ ДАУНЛАЙТ

ІНДУ ПАНЕЛЬ

ІНДУФЛАД

ІНДУЛАЙН

ІНДУ ВОЛПЕК

ІНОА ЛЕД

ІСЛА ЛЕД

ІЗІЛЮМ

КАЗУ

МОДУЛЮМ

MY1 LED

НЕОС LED

ОМНІБЛАСТ

ОМНІФЛАД

КІО LED

ОМНІСТАР

ОЙО

ПЕРЛА

ПІАНО

ПІЛЗЕО

ПОНТО

РІВАРА

СКУЛЬПФЛАД

СКУЛЬПДОТ

СКУЛЬПЛАЙН

ШАФЛ ПОСТ-ТОП

СТИЛЯЖ

TAG

TECEO

ТЕРРА LED

ТФЛЕКС

ТФЛЕКС ЛАЙН

TLI

ТРАССО

ТВІКС

ВАЛЕНТІНО

ВАЛІНТА

ВОЛДЮ

ЙОА

ВОЛЬТАНА

ІМЕРА

ЗЕЛА

ЗИЛІНДО

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

БУДІВЛІ

ТУНЕЛІ

МІСТА

СПОРТИВНІ ОБʼЄКТИ

СЕРІЇ КРОНШТЕЙНІВ

АНДО

БОРЕАЛЬ кронштейн

КОНДОР

ДІО

ЕЛАЙЯ

ЕКВІНОКС

ІВЕНС

ЛЮТЕЦІЯ

ФЛО

ITO

КЕМА

КОРДА

ЛЮЦЕЯ

ЛІРА ЙОА

ТІЛІЯ

ТРЕССА

МІЛЛА

СОФІЯ

СЕН-РЕМІ

СТАДІО

СТИЛЯЖ кронштейн

ВЕКТОР

ЙОХО

РОЗУМНА ОПОРА

ШАФЛ

Ваш партнер у сталому розвитку

Schréder розробив цілісну стратегію сталого розвитку нашої компанії під назвою «Разом заради майбутнього». Наше зобов’язання структуроване за трьома напрямками, які охоплюють відповідні пріоритетні Цілі сталого розвитку ООН (ЦСР). Сталість закладена в нашу стратегію, структуру, процеси та культуру. У Schréder, ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, аби розробити надійні і довгострокові рішення для вирішення викликів, з якими вони мають справу, та створити додаткову цінність за рахунок позитивного і довготривалого впливу на суспільство і довкілля.

ПЛАНЕТА

ГРОМАДА

Відповідальність за нашу планету шляхом скорочення власного впливу і впливу наших клієнтів на довкілля.

Відповідальність за громаду шляхом абсолютно позитивного впливу наших рішень на суспільство.

ЛЮДИ

Відповідальність за наших працівників через забезпечення особистісного росту, різноманіття і дотримання прав людини.

8

« Наша роль лідера ринку спонукає нас до участі в глобальній боротьбі зі зміною клімату і сприянню гідному розвитку економіки. Ми допомагаємо громадам вирішувати найскладніші завдання, роблячи світ більш сталим .»

Вернер де Вольф CEO – Schréder

Компанія, віддана принципам сталого розвитку

EcoVadis щороку оцінює понад 85 000 організацій в понад 160 країнах та більш, ніж 200 галузях. Рейтинг, сформований на основі 21 критерію, оцінює ефективність компанії в чотирьох категоріях: навколишнє середовище, праця та права людини, етика і сталі закупівлі. Срібний рейтинг EcoVadis визнає щоденні зусилля кожного працівника компанії Schréder, аби зробити світ кращим і більш сталим.

Більше інформації: www.ecovadis.com

9

Відповідальність за нашу планету

Виробництво за найвищими екологічними стандартами

Усі заводи Schréder сертифіковані за стандартом ISO 14001:2015, що підтверджує їхню активність в сфері екологічного менеджменту. Кожен завод має керівника з якості, який впроваджує план безперервного вдосконалення ресурсоефективності та управління відходами. Більше інформації: www.iso.org

10

Щоб надати нашим клієнтам чітку інформацію про вплив кожного світильника на довкілля, Schréder застосовує інструмент аналізу життєвого циклу продукту (Instant LCA), розроблений у співпраці з незалежним агентством (згідно з принципами ISO 14040:2006). Результати аналізу доступні в документах під назвою Екологічний профіль продукту (PEP). PEP підсумовує оцінку життєвого циклу світильника на основі вивчення його впливу на довкілля впродовж всього життєвого циклу: від видобутку сировини до завершення терміну служби. Документи PEP доступні за запитом для всіх клієнтів. Вони допоможуть вам продемонструвати відповідність нормативним вимогам і ваше прагнення мінімізувати вплив на довкілля. Продукція для циркулярної економіки Прозорість впродовж життєвого циклу продукту Schréder враховує принципи циркулярної економіки зі старту розробки концепції. Керівні принципи проектування не тільки беруть до уваги вплив виробництва і світильників на довкілля, а й полегшують вилучення компонентів, підвищують стандартизацію деталей і здатність розділення матеріалів після закінчення терміну експлуатації продукту. Маркування Circle Light від Schréder чітко визначає товари, оптимізовані під циркулярну економіку без компромісу з якістю. Ми оцінюємо потенційну циркулярність наших світильників за 12 об’єктивними критеріями у 5 категоріях: Продуктивність Технічне обслуговування Заміна компонентів Неруйнівне розбирання Вторинна переробка

Тут більше інформації

ІЗІЛЮМ

ФЛЕКСІЯ

Світильники оцінюються за порівняльною шкалою від 1 (найменша циркулярність) до 4 зірок (найбільша циркулярність). Аби наші клієнти робили обґрунтований вибір і сприяли справжній циркулярній економіці, маркування Circle Light отримують лише світильники з 4 зірками.

11

Рішення для максимальної енергоефективності

ПРОГРАМУВАННЯ ДРАЙВЕРА НА ЗАВОДІ Інтелектуальні драйвери світильників можна запрограмувати на заводі складними профілями дімування. Період між ввімкненням і вимкненням використовується для активації попередньо запрограмованого профілю дімування . Користувацький профіль дімування генерує максимальну економію енергії, забезпечуючи необхідні рівні і рівномірність освітлення протягом ночі.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

100 %

80 %

60%

СВІТЛОПОТІК

40 %

20 %

ЧАС

17

21

23

01

03

05

07

ДАТЧИКИ ДЛЯ АВТОНОМНИХ

ІНТЕРАКТИВНИХ СЦЕНАРІЇВ Фотоелектричні датчики вмикають світильники саме тоді, коли природного освітлення стає недостатньо (похмурий день, ніч і т. д.) для безпеки і комфорту в громадському просторі. Освітлення в місцях з малою нічною активністю можна зменшити до мінімуму більшу частину часу. Використання датчиків руху, таких як PIR-датчики або радари, які враховують швидкість і напрямок руху, дозволяє підвищити рівень світла у разі виявлення пішохода чи транспортного засобу.

12

КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ Системи віддаленого керування розумним освітленням Schréder інтегрують розширені функції для програмування найбільш ефективних профілів дімування з врахуванням нескінченних змінних (календарні дні, особливі події, сезони тощо), що дає людям відчуття безпеки, комфорту і благополуччя. Системи Schréder можуть інтегрувати різні функції розумного освітлення, такі як здатність адаптувати колір світла чи створювати інтерактивні сценарії освітлення за допомогою PIR-датчиків та радарів. Позаяк системи керування Schréder підтримують повну функціональну сумісність , вони можуть управляти контролерами/ датчиками та світильниками інших виробників.

Задля екологічної досконалості збудованого середовища

Ми заохочуємо наших клієнтів думати про сталість стратегічно і спільно створювати

рішення, які підвищать їхню продуктивність за різними критеріями сталості. Спираючись на наш багаторічний досвід проектування просторів з високою ефективністю та низьким споживанням енергії, ми можемо запропонувати вам світлові рішення з усією документацією, необхідною для отримання сертифікації BREEAM. BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) — це сертифікація на основі провідного методу оцінки сталості будівель, громад та інфраструктурних проектів Використовуючи рішення Schréder, можна отримати до 17 кредитів за оцінкою BREEAM (у 6 з 10 критеріїв, які розглядаються).

Тут більше інформації

Більше інформації: www.breeam.com

13

Відповідальність за громаду

Правильне освітлення там, де і коли це потрібно Мистецтво розумного освітлення полягає в тому, щоб забезпечити бажаний тип світла там, де і коли воно вам потрібне, і прибрати його звідти, де і коли непотрібне. Schréder — надійний партнер, який допоможе вам максимально використати переваги освітлення з турботою про довкілля та покращенням операційної діяльності. Завдяки нашим сучасним універсальним технологіям, які втілюють філософію « Дімуй, направляй, відтіняй, міняй », ми даємо нашим клієнтам повну гнучкість в модуляції світла відповідно до екологічних викликів.

14

Як першопрохідник в галузі технологій освітлення, Schréder пропонує світлові рішення, які забезпечують правильне світло в потрібному місці. За минулі роки ми розробили безліч оптичних систем , щоб мати найкращі рішення для кожного проекту з точки зору продуктивності, комфорту, бажаного результату та окупності інвестицій. Ми перебуваємо в постійному пошуку інновацій і прагнемо розробляти рішення, сприятливі для людей та сталі для довкілля. Ми поєднуємо наші технічні і фотометричні ноу-хау, щоб відповідати найсуворішим стандартам освітлення. Гарантія найкращого фотометричного рішення

Високопотужні 2мм 2

Середньопотужні 2мм 2

Високопотужні 2мм 2

Високопотужні 2мм 2

Високопотужні 2 або 4мм 2

Високопотужні 2 або 4мм 2

Тип LED

Лінзи PMMA

Лінзи PMMA

Лінзи PMMA

Алюмінієві відбивачі

Оптика

Лінзи PC

Коліматори PMMA

Пласке скло або випуклий розсіювач Контроль заднього світла / засліплення

Лінзи інтегровані в PC розсіювач

Пласке скло або PC розсіювач

Пласке скло або PC розсіювач

Розсіювач

Пласке скло

Пласке скло

Контроль заднього світла / засліплення

Опції (залежно від світильника)

Контроль заднього світла

-

-

-

Там, де необхідні асиметричний світлопотік та візуальний комфорт

Безперервне лінійне освітлення в тунелях

Прожекторне та освітлення великих територій

Типові застосування

Дороги, вулиці, тунелі тощо

Освітлення доріг тощо

Освітлення доріг тощо

77

11

32

4

13

14

Кількість оптик

15

Завдяки концепції PureNight, в основу якої покладено високу якість конструкції освітлювальних приладів та найсучасніші оптичні системи, Schréder пропонує оптимальне рішення для повернення нічного неба без відключення освітлення міст. З рішеннями Schréder PureNight світло можна спрямовувати лише туди, де воно бажане і потрібне. PureNight: темне небо, яскраві ідеї

СВІТЛО ВІДБИТЕ НАЗАД ВІД ГУСТИХ ХМАР

СВІТЛО ВІДБИТЕ ВВЕРХ

СВІТЛО НАПРАВЛЕНЕ ВВЕРХ

ЗОНА СЛІПЛЕННЯ

НАВʼЯЗЛИВЕ СВІТЛО

ПРЯМЕ ЗАСЛІПЛЕННЯ

16

Завжди правильна колірна температура

Вибір колірної температури - непросте рішення. Як ви знаєте, холодне біле світло оптимізує працездатність, а тепле є більш сприятливим для людей і природи. А якби не довелося обирати? Рішення FlexiWhite від Schréder дає свободу використання потрібної колірної температури в будь-який час.

Незалежно від того, чи покладається воно на заздалегідь запрограмовані сценарії, чи працює з нашими системами віддаленого керування, чи використовує датчики або поєднує все перелічене - рішення FlexiWhite дасть вам необхідну гнучкість, щоб забезпечити потрібний рівень освітлення з правильною колірною температурою в потрібному місці і в потрібний час.

ПРИКЛАД №1 Захист природи, сприяння активній мобільності Середовище: велосипедна/пішохідна доріжка Рішення FlexiWhite: бурштиновий за замовчуванням, 3000K при виявленні

БУРШТИН

сприятливий для природи, мінімальне освітлення для безпеки

3000K

3000K

виявлення людей, максимальна безпека і комфорт (висока видимість)

2700K

2200K

БУРШТИН

8 H 9 H 10 H 11 H 0 H 1 H 2 H 3 H 4 H

5 H 6 H 7 H 8 H

ПРИКЛАД №2 Привабливість, атмосфера і циркадний ритм Середовище: центр міста Рішення FlexiWhite : діапазон 2200K-3000K

Смеркання/ світанок Активне довкілля 3 000К – 30 люкс

Вечір\початок ночі Більш спокійна атмосфера 2700К – 20 люкс

3000K

2700K 2200K

2200К – 5 люкс

ЧАС ВІДПОЧИНКУ ЛЮДЕЙ/ НІЧ ДЛЯ ПРИРОДИ

ПІДТРИМКА АКТИВНОСТІ

ПОСТУПОВЕ ПРОБУДЖЕННЯ

Ніч Цілковитий спокій

8 H 9 H 10 H 11 H 0 H 1 H 2 H 3 H 4 H 5 H 6 H 7 H 8 H

17

Дотримання найсуворіших екологічних норм

Кожна країна, якщо не кожен регіон, має свої екологічні норми. Вони можуть бути більш чи менш суворими або орієнтуватися на певні специфічні критерії. Усі вони значною мірою запозичили з Політики ЄС щодо зелених бюджетних закупівель вуличного освітлення, прийнятої в 2019 році. Нормативні документи мають на меті: обмежити рівень висхідного світлового потоку (ULOR) до макс. 1%; зменшити імовірність засліплення: щонайменше 95% випромінюваного світла обмежено кутами нижче 14,5 градусів від горизонталі; обмежити випромінення синього світла за рахунок CCT <3000K; обмежити кількість світла до 35 лм/м 2 ; заборонити нав'язливе освітлення житлових будинків та будь-яке освітлення водних шляхів і моря. Сертифіковане програмне забезпечення PureNight, розроблене Schréder, гарантує, що ваше світлове рішення відповідає вимогам екологічного законодавства . Відповідність гарантується власною сертифікованою лабораторією Schréder та підтверджується незалежними сертифікаційними органами.

18

Збереження екосистеми

Фауна і флора можуть страждати від високої сили світла, колірного спектру (синє світло) і надмірного освітлення впродовж тривалого часу. Тільки фахівці можуть мінімізувати вторгнення в середовище існування різних видів риб, комах і тварин, які знаходяться під загрозою зникнення. Дерева та живоплоти є природним середовищем існування кажанів, а річки та канали важливі для добування їжі. Деякі види кажанів дуже чутливі до світла. Крім того, світлове забруднення, таке як надмірне освітлення і неконтрольовані розливи світла, значною мірою спричиняє загибелі комах. Фотометрія Schréder PureNight відповідає вимогам темного неба (0% ULOR і 2200K) і має переваги у вигляді аксесуарів (обмежувач заднього світла, відблисків), що направляють світло лише туди, де це необхідно. Рішення FlexiWhite від Schréder поєднує дімування і зміну колірної температури відповідно до фіксованих сценаріїв або на вимогу датчиків для безпечного та екологічно чистого освітлення. Конструкція наших світильників з IP66 запобігає проникненню комах всередину корпусу. При низькому робочому струмі зовнішня поверхня світильника зберігає низьку температуру, не допускаючи загибелі комах від жару. Завдяки правильній конструкції світильника, фотометрії, колірній температурі та сценарію дімування, Schréder захищає природу і сприяє збереженню екосистеми.

I

19

Підтримка громад для активної мобільності

РІШЕННЯ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ПІШОХІДНИХ ПЕРЕХОДІВ Ефективне освітлення пішохідних переходів має

Все зводиться до світлового рішення, яке забезпечує високу вертикальну освітленість пішоходів для доброї видимості з позиції водія та горизонтальне освітлення пішохідного переходу для людей, які переходять дорогу. Звісна річ, наші рішення заощаджують енергію, виробляються за сталими технологіями і мають привабливий дизайн.

виконувати три завдання. По-перше, гарантувати добру видимість перехрестя і його вирізнення з навколишнього простору. Далі необхідно забезпечити водіям чітку видимість пішоходів, які наближаються до переходу чи використовують його. І, нарешті, освітлення має мінімізувати засліплення водіїв. Schréder має великий досвід в розробці спеціальних пішохідних оптик, щоби створити безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху і сприяти належному використанню спільного громадського простору.

Горизонтальна освітленість

Вертикальна освітленість

Тут більше інформації

20

РОЗУМНЕ ОСВІТЛЕННЯ - РОЗУМНА ВЕЛОЇЗДА Ми живемо в час відродження велосипедів.

стали експертами, які допомагають містам не просто облаштовувати, а й активно заохочувати до їзди на велосипеді. Наші розумні світлові рішення для велодоріжок гарантують потрібне світло в потрібних місцях. Вони мінімізують споживання енергії, оберігають природу, сприяють розширенню інфраструктури, оптимізують технічне обслуговування та експлуатацію, створюючи найкращі умови користувачам.

Електровелосипеди також стають більш доступними, тому, швидше за все, тенденція збережеться. Однак покупка велосипеда – лише частина справи: безпечні, привабливі маршрути і зручна інфраструктура відіграють важливу роль у відмові людей від автомобілів. Коли мова йде про пересідання на велосипед, відчуття безпеки таке ж важливе, як і сама безпека. Освітлення відіграє тут величезну роль. Поступово за ці роки ми

Тут більше інформації

21

Відповідальність за людей

Цінувати відмінності, бути інклюзивними та приймати різноманіття

Schréder цінує кожного працівника за його/її вміння і навички. Ми активно шукаємо та обираємо працівників, виходячи з їхнього досвіду і цінностей, які вони приносять в компанію. Ця концепція закріплена в нашому Кодексі поведінки. Різноманіття персоналу в усіх його формах (навички, досвід, вік, стать, культура тощо) є джерелом оновлення, інновацій і творчості. Відповідно до цілей ООН, ми зосереджуємо свої зусилля насамперед на гендерному розмаїтті та рівності, оскільки, як і раніше, це викликає невпинне занепокоєння суспільства.

Дотримання прав людини

Schréder прийняв Кодекс поведінки Альянсу відповідального бізнесу (RBA) за стандарт в дотриманні прав людини. Наша мета - прямо та опосередковано захищати права людини, гарантувавши безпеку на підприємствах Schréder і мережі наших постачальників, а також шанобливе і гідне поводження з працівниками. Ми вимагаємо від усіх постачальників підтвердити відповідність і дотримання ними положень стандарту RBA.

Більше інформації: www.responsiblebusiness.org

22

Навчання та освіта

Компанія Schréder заснувала власну навчальну академію для працівників під назвою SKILL, що означає «Обмін знаннями про світло та освітлення». Місія SKILL – підвищувати кваліфікацію працівників Schréder і залучених сторін, аби успішно справлятися зі змінами на ринку освітлення, такими як розумне освітлення і нові системи керування. SKILL також розробляє електронне навчання та онлайн-курси як для працівників Schréder, так і для клієнтів.

23

Створення індивідуального рішення Усі стандартні світлові рішення Schréder розраховані на ефективну роботу та задоволення потреб клієнтів. Проте ми постійно отримуємо запити на індивідуальний підхід чи більш унікальне освітлення. Schréder STUDIO здатне запропонувати потрібне рішення, яке задовольнить очікування клієнтів і вимоги до захисту довкілля.

24

Відгуки клієнтів відіграють важливу роль в процесі інноваційного проектування: ми постійно розширюємо і вдосконалюємо наш асортимент. Однак іноді наші клієнти мають справу з певними технічними обмеженнями. Schréder STUDIO - наша власна проектна служба – відповідає на такі виклики, розробляючи спеціалізовані рішення за тими ж високими стандартами якості, що й наші стандартні світильники. Schréder STUDIO налаштовує та оптимізує характеристики світильників, аби відповідати технічним вимогам клієнтів. Рішення під замовлення розробляють з урахуванням масового виробництва, якщо в цьому є потреба.

Рішення під замовлення

Зоопарк «Pairi Daiza» - БЕЛЬГІЯ

Ефективний і прозорий процес забезпечує створення якісної продукції на замовлення в найкоротші терміни. Все починається з техніко-економічного обґрунтування та оцінки витрат. Етап проектування вивчає всі можливі способи досягнення результату. З допомогою кількох пакетів програмного забезпечення ми проводимо розрахунки і візуалізації для спрощення погоджень . Аби кінцевий продукт відповідав очікуванням на кожному рівні, ми використовуємо швидке прототипування для перевірки функціональних можливостей. Це дозволяє провести детальний аналіз і запропонувати вдосконалення для остаточного дизайну.

Комплексна підтримка

25

Брюгге - БЕЛЬГІЯ

Бернезе - НІДЕРЛАНДИ

Відень - АВСТРІЯ

Париж - ФРАНЦІЯ

Модифікація, модернізація або відтворення

До компетенції Schréder STUDIO входить також модернізація існуючих світильників та детальне відтворення старовинних ліхтарів з використанням сучасних LED технологій. Незалежно від того, що потрібно клієнтам - ліхтарі для території замку, світильники східного стилю чи якусь модифікацію світильника, - ми можемо створити індивідуальні рішення відповідно до конкретних потреб. За підтримки нашого угорського заводу Kandeláber ми втілюємо ідеї в життя, навіть якщо вони ґрунтуються лише на кількох ескізах. Викладіть свої думки на папері, надішліть нам свої малюнки чи стару фотографію, - ми спроектуємо і втілимо вашу концепцію.

Будапешт - УГОРЩИНА

Schréder STUDIO адаптує, модернізує та відтворює світильники відповідно до ваших технічних потреб за тими ж стандартами якості, які ми застосовуємо до нашого стандартного портфоліо.

27

Можливість бути неповторними У той час як Schréder STUDIO створює переважно світильники на замовлення, Schréder SIGNATURE є більш креативним підрозділом, який розробляє знакові рішення для освітлення вашого міста. Наші фахівці можуть спроектувати світильник, колону освітлення чи будь-яку іншу світлову конструкцію для відображення унікального характеру і втілення ваших ідей у життя. 28

Ми працюємо пліч-о-пліч з вами, генеруємо ідеї, проводимо мозкові штурми для вирішення складних завдань. Ми вивчаємо різні підходи і пропонуємо на вибір кілька різних, та однаково життєздатних концепцій. Ми можемо порадити не лише естетику, а й матеріали, кріплення і підключення. Ми використовуємо різні наочні засоби для взаємодії з клієнтами протягом усього проекту. Ми забезпечуємо візуальні матеріали для взаємодії з нашими клієнтами протягом усього проекту. За допомогою 3D-моделей ми ухвалюємо кінцеву механічну конструкцію і можемо візуалізувати світильник в його майбутньому місцерозташуванні. Разом з Schréder SIGNATURE клієнти спостерігають захопливу еволюцію від простого малюнку до власного чудового і неповторного світлового рішення.

Schréder SIGNATURE пропонує привабливі світлові рішення, які відображають ваш характер і поліпшують ваше довкілля.

Лісберн - ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ

29

Антверпен – БЕЛЬГІЯ

Борнмут - ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Вітре – ФРАНЦІЯ

Бангор – ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

30

Ренн – ФРАНЦІЯ

Маннгейм – НІМЕЧЧИНА

Ламбет – ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Лондон – ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

31

Канни – ФРАНЦІЯ

Лор'ян – ФРАНЦІЯ

Бірмінґем – ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

32

Janus 2021 de la Cité

Ліон – ФРАНЦІЯ

Тут більше інформації

Ньюпорт – БЕЛЬГІЯ

33

VisioLum 3D

VisioLum AR

Випробуйте ваше світлове рішення перед його впровадженням

Візуалізація та імерсивні технології підвищують цінність кожного проекту. Інноваційні інструменти, такі як доповнена реальність, дозволяють перевірити дизайн та живо відтворити рішення з відчуттям масштабу і присутності. Покладіть мобільний додаток Schréder VisioLum у кишеню та увійдіть в новий вимір!

34

Спробуйте знайти власне світлове рішення у найбільш ефективний, простий і захоплюючий спосіб завдяки мобільним додаткам Schréder VisioLum 3D і AR.

VisioLum 3D: оцінити, налаштувати і візуалізувати

Schréder VisioLum 3D дозволяє архітекторам, проектувальникам і містобудівникам легко і швидко сконфігурувати свій світильник, підбираючи дизайн, обробку і аксесуари. Світильник можна поєднати з кронштейном і опорою, аби побачити як отримане світлове рішення покращить денний і нічний ландшафт міста. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу ви маєте нескінченну кількість спроб для пошуку ідеального рішення без потреби в макетах і 3D-рендерингу, які займають багато часу. Ви можете збільшувати і

зменшувати масштаб, робити повний оберт на 360°, щоб візуалізувати ансамбль з усіх точок зору. Свій вибір можна зберегти і завантажити як 3D-файли чи PDF з коротким описом конфігурації, яким можна поділитися з колегами і потенційними клієнтами. Додаток Schréder VisioLum 3D постійно розширяє свої можливості за рахунок нових продуктів для все більш персоналізованих рішень.

VisioLum AR: занурення в реальність 2.0

Доповнена реальність допомагає розглядати проекти в контексті на ранніх етапах , дозволяючи архітектору, підряднику і замовнику мати однакову просторову уяву навколишнього середовища. За допомогою Schréder VisioLum AR індивідуальне рішення з VisoLum 3D можна інтегрувати у довкілля , а потім продублювати кількість світлових установок, щоб побачити загальний ефект в денному та нічному режимі.

35

Дані світильника під рукою

Розумна етикетка Schréder дозволяє монтажним та експлуатаційним компаніям отримати всю ключову інформацію про світильник на будь-якому мобільному чи стаціонарному цифровому пристрої. Сканування QR-коду забезпечує миттєвий доступ до онлайн-порталу, де зберігається вся важлива інформація про світильник.

Підготовка операцій на місці

Замовляючи продукцію, замовник може додати на етикетку ключову інформацію про проект, що полегшить і убезпечить операції з монтажу: назва проекту, клас освітлення, застосування, місце розташування, певна довідкова інформація, будь-що, що буде корисним.

Розумна етикетка Schréder - це прогресивний веб-застосунок, сумісний з усіма пристроями (ПК, ноутбук, смартфон чи планшет), для миттєвого доступу до інформації та інструкцій щодо світильника.

36

Сканування на місці та оновлення

Монтажник сканує QR-код на світильнику або вводить серійний номер на порталі Smart Label. Таким чином він/вона зможе перевірити інформацію про світильник, отримати доступ до монтажних інструкцій і віднести світильник до певного проекту. При підключенні до порталу можна також додати інформацію для управління активами: назву проекту, повну адресу, визначену автоматично за GPS- координатами, номер опори, тип і висоту, а також будь-яку іншу актуальну інформацію для управління проектом з часом.

Управління активами

Дані, внесені монтажником на місці установки, можна витягнути і додати до платформи керування освітленням, наприклад Schréder EXEDRA. Цю операцію можна виконати в будь-який час після встановлення, технічного обслуговування чи ремонту для оновлення актуальної інформації.

Максимальна ефективність

Портал Smart Label дозволяє підряднику та експлуатаційній компанії обмінюватися важливою інформацією протягом усього життєвого циклу світильника (установка, обслуговування, ремонт). Ця платформа сприяє більш ефективній експлуатації, запобігаючи непотрібним візитам на місце установки. Міста отримують значну економію та підтримують належний рівень освітлення в часі. Під час технічного обслуговування мережі ремонтна бригада фіксує дату/ виконані операції на порталі. У разі несправності світильника ремонтна бригада може скористатися допомогою з пошуку несправностей та слідувати інструкціям, щоб з’ясувати першопричину, усунути проблему і, якщо потрібно, замовити запасні частини для ремонту світильника.

37

Рішення, які дають переваги за межами освітлення

“Schréder Hyperion опирається на віковий досвід, знання та інженерні розробки Schréder, аби підтримати міста за допомогою спеціалізованого портфоліо актуальних рішень для розумних міст. Окрім того, Schréder Hyperion співпрацює з партнерами по всьому світу над доповненням існуючої продукції і створенням додаткових можливостей для міст.”

НІКОЛАС КЕТГЕН директор з інновацій компанії Schréder

40

Інновації та натхнення для більш розумних міст

Разом зі Schréder Hyperion, Schréder формує еволюцію розумних міст.

Понад 70 експертів в галузі хмарних обчислень, кібербезпеки, машинного навчання, Інтернету речей та аналізу даних тісно співпрацюють з замовниками, щоб розкрити потенціал міської інфраструктури для вирішення важливих суспільних викликів.

Schréder Hyperion розташований на території університетського кампусу провідної бізнес-школи Португалії (Nova SBE) в місті Каркавелуші округу Лісабон, займається плануванням міського простору, перепрофілюванням існуючої інфраструктури і розробкою цифрових систем на базі світильників.

Schréder Hyperion забезпечує практичну інформацію, навчання і рішення, які полегшують перехід до більш розумних і сталих міст. Центр передового досвіду стратегічно розташований в окрузі Лісабон. Тут можна повною мірою скористатися потужним технічним потенціалом: місто має напрочуд

велику кількість кваліфікованих інженерів на душу населення, тому Schréder Hyperion прагне залучити міжнародну технологічну екосистему до співпраці і впровадження дослідницьких ініціатив.

Розумні та підключені рішення Schréder

+450 000

+15

+3 000

4 те

років досвіду

підключених світлоточок

покоління

проектів

41

Ваше місто настільки розумне, наскільки вам хочеться

Schréder EXEDRA - це найдосконаліша на ринку система керування для управління, моніторингу і аналізу роботи зовнішнього освітлення зручним для користувача способом. Це саме той інструмент, який дозволяє узгоджувати вартість з коротко- і середньостроковими цілями та підтримувати довгострокове бачення.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:

> Віддалене керування для

максимальної економії енергії / витрат на обслуговування при забезпеченні правильного освітлення для безпеки і комфорту людей в будь-який час > Технологічно-агностичний підхід: відкриті технології спільного використання для розблокування повної сумісності > Рішення «Plug-and-play» > Інтуїтивно зрозуміла і всеосяжна система керування розумними пристроями > Повністю адаптивний інтерфейс користувача з персоналізованими панелями інструментів > Збір, агрегація та аналіз даних для прийняття рішень на основі практичної візуалізації та звітів

42

БЕЗ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ Schréder розробив перспективну платформу EXEDRA , яка поєднує постійну потребу реагувати на нові виклики і розвиватися разом з технологіями. Schréder покладається на відкриті стандарти і протоколи для розробки архітектури, здатної безперешкодно взаємодіяти зі сторонніми програмними та апаратними рішеннями.

ВЕРШИНА МАЙСТЕРНОСТІ Schréder EXEDRA включає всі розширені функції, необхідні для управління розумними пристроями: керування в режимі реального часу чи за розкладом, динамічних та автоматизованих сценаріїв освітлення, планування технічного обслуговування і роботи на місцях, контролю за енергоспоживанням та інтеграція апаратного забезпечення інших виробників.

ВИШУКАНІСТЬ У ПРОСТОТІ Schréder EXEDRA - готове до роботи рішення, яке дозволяє швидко і легко розгорнути підключену мережу освітлення. Розумно автоматизований процес введення в експлуатацію розпізнає, перевіряє і витягує дані світильника в інтерфейс користувача.

ВЕЛИКІ ІДЕЇ, ВЕЛИКІ РІШЕННЯ Дані - на вагу золота. Schréder EXEDRA забезпечує їх з усією точністю, необхідною для прийняття рішень. Платформа збирає величезні обсяги даних з кінцевих пристроїв та агрегує, аналізує і наочно представляє їх, допомагаючи кінцевим користувачам правильно діяти.

ВСЕБІЧНИЙ ЗАХИСТ Schréder EXEDRA гарантує найсучасніший захист даних за допомогою методів шифрування, хешування, токенізації та управління ключами, які захищають дані системи і пов’язаних з нею сервісів.

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification

43

Стандартизація для підтримки рішень IoT

Архітектура системи Schréder EXEDRA розроблена для безперешкодної взаємодії з іншими програмними та апаратними рішеннями. Як таке можливо? На відміну від пропрієтарних систем, які унеможливлюють сумісність і створюють прив’язку до постачальника чи передбачають недешеву пропрієтарну інтеграцію, Schréder EXEDRA є цілісним рішенням, побудованим на відкритих стандартах та протоколах.

Schréder відіграє ключову роль у просуванні стандартизації разом з такими альянсами і партнерами, як uCIFI, TALQ та D4i. Наше спільне зобов’язання - надавати рішення, призначені для вертикальної і горизонтальної інтеграції IoT. Вся система Schréder EXEDRA - від корпусу (апаратне забезпечення) до мови (модель даних) та інтелекту (алгоритми) - будується на відкритих технологіях спільного використання.

Ця взаємосумісна платформа гарантує, що Schréder EXEDRA може підключати існуючі системи та пристрої, в тому числі інших виробників, і навіть те, що ми відкриті до співпраці з нашими конкурентами.

ХМАРА

ХМАРА 3-х СТОРІН

РОЗ’ЄМИ

КОРИСТУВАЧ

СЕРВЕР

ТРАФІК ПОГОДА ВІДХОДИ

44

Наші екосистемні партнери для технологічно незалежних рішень

Кінець пропрієтарних мереж бездротового зв’язку для розумних міст та розумної інфраструктури Альянс uCIFI відкритий до співпраці з будь-якими промисловими чи консалтинговими компаніями, кінцевими споживачами, органами влади, комунальними підприємствами та іншими організаціями, які прагнуть розробляти відкриті, непатентовані рішення для безперешкодного розвитку розумних міст і розумних енергетичних ринків.

Глобальний протокол розумного міста

Консорціум TALQ має на меті запровадити загальноприйнятий протокол розумного міста для програмного забезпечення централізованого управління, щоб налаштовувати, контролювати, керувати і моніторити різнорідні мережі пристроїв розумного міста.

www.talq-consortium.org

www.ucifi.com

Сумісність світильників, датчиків і/або комунікаційних вузлів Консорціум Zhaga об’єднав зусилля з DiiA для створення єдиної сертифікації Zhaga-D4i, яка охоплює всі критично важливі характеристики, зокрема механічну посадку, цифровий зв’язок, звітність даних та вимоги до живлення всередині світильника, забезпечуючи сумісність світильників (драйверів) та периферійних пристроїв, таких як вузли підключення, за принципом plug-and-play.

Відкриті, гнучкі та захищені сервіси хмарних обчислень

Microsoft Azure - це набір хмарних сервісів, що постійно розширюється і має найвищий рівень довіри, прозорості, відповідності стандартам і нормативним вимогам. Microsoft Azure дає свободу створювати, управляти і розгортати програмні застосунки на величезній глобальній мережі, використовуючи улюблені інструменти і програмні каркаси клієнтів.

www.zhagastandard.org

www.azure.microsoft.com

45

ПОВНЕ НАЛАШТУВАННЯ ПАНЕЛІ Налаштуйте своє робоче середовище: додавайте, переміщайте, змінюйте розмір і впорядковуйте віджети для персональної панелі інструментів кожного користувача. ІНТЕГРОВАНЕ УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА ПРИСТРОЯМИ Отримуйте дані, створюйте, редагуйте або видаляйте світильники, блоки керування, лічильники, електричні кабелі, датчики тощо.

СТАН ПРИСТРОЮ І КЕРУВАННЯ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Залишайтеся на зв’язку з вашою мережею. Навігація картою дає змогу перевірити ключові показники продуктивності і статус пристроїв та керувати ними за необхідності.

СЦЕНАРІЇ ОСВІТЛЕННЯ Запрограмуйте освітлення. Створюйте і редагуйте профілі дімування на основі нескінченних змінних (календарні дні, особливі події, пора року тощо). Призначте ці налаштування групі світильників, які конфігуруються.

ДИНАМІЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ Збільшуйте свої переваги: під’єднайте датчики до груп світильників для запуску визначених сценаріїв освітлення.

ЗВІТНІСТЬ, СПОВІЩЕННЯ, АНАЛІТИКА Передбачайте і реагуйте в режимі реального часу. Налаштуйте сповіщення, отримуйте корисну інформацію зі звітів. Скористайтеся агрегованими даними для прийняття обґрунтованих рішень. КЕРУВАННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯМ Тримайте витрати під контролем. Відстежуйте, вимірюйте, порівнюйте. EXEDRA має всі необхідні функції, аби підвищити вашу енергоефективність. СИСТЕМА ПІДТРИМКИ Плануйте дії на місці за допомогою інтегрованої системи електронної підтримки, яка допоможе оптимізувати управління активами та технічне обслуговування світильників.

46

АВТОМАТИЗАЦІЯ Скористайтеся перевагами функцій автоматизації в Schréder EXEDRA, щоб легко налаштувати розширені послідовності автоматизованих дій, виходячи з заданих вами умов і правил.

КЕРУВАННЯ ДОСТУПОМ КОРИСТУВАЧІВ Розподіліть ролі та повноваження між усіма залученими сторонами проекту відповідно до їхніх функцій та обов’язків.

БАГАТОКОРИСТУВАЦЬКА АРХІТЕКТУРА Налаштовуйте та керуйте різними зонами незалежно одна від одної. Завдяки багатокористувацькій архітектурі Schréder EXEDRA підрядники, комунальні підприємства та великі міста можуть виокремлювати території. ПОЄДНАННЯ ЗАСТОСУНКІВ Підключайте різні типи апаратного забезпечення від різних виробників до інтерфейсу користувача EXEDRA. Це стосується як керування освітленням, так і інших застосунків: моніторинг довкілля, розумне водопостачання, розумна енергосистема, розумне паркування, розумні відходи тощо.

Тут більше інформації

47

Підключайтеся до мережі вуличного освітлення через Schréder EXEDRA App

48

Мобільний застосунок Schréder EXEDRA має основні функції настільної платформи, щоб надавати щоденну підтримку операторам на місці і максимізувати потенціал підключеного вуличного освітлення.

> Проводьте процедуру тестування, щоб перевірити будь-який підключений світильник > Налаштовуйте сповіщення, створюйте заявки і призначайте їх операторам техобслуговування > Керуйте та налаштовуйте світильники в режимі реального часу

> Швидко і легко введіть підключені світильники в експлуатацію > Віднайдіть підключений світильник, використовуючи його геолокацію, унікальний ID або QR-код > Управляйте своїми активами (додавайте/редагуйте будь-яку важливу інформацію в базі даних)

49

OWLET IV: найсучасніші бездротові контролери, розроблені для EXEDRA

Контролери OWLET IV керують як світильниками Schréder, так і світильниками інших виробників. Вони передбачають легку установку і швидке введення в експлуатацію за принципом plug-and-play. Контролери OWLET IV використовують як стільникові, так і сітчасті радіомережі, оптимізуючи

географічне покриття і резерви для безперервної роботи. DATALIFT використовує сітчасту мережу для збору інформації з кластера MESHNODE та пересилає її на платформу IoT по стільниковому зв’язку. Серед іншого контролери OWLET IV мають передові механізми

кіберзахисту, щоб убезпечити експлуатацію в місті і надавати операторам вуличного освітлення точну інформацію про знеструмлення. Керування контролерами OWLET IV здійснюється через EXEDRA Schréder, передову платформу для управління розумним освітленням.

Підключення

ХАРАКТЕРИСТИКИ > Гібридна архітектура: локальна мережа (MESHNODE та DATALIFT) і стільниковий зв’язок (DATALIFT) > Гібридна мережева архітектура без шлюзу з використанням сітчастої мережі WI-SUN і стільникового підключення > Вбудована функція самотестування для перевірки установки

> Вбудований GPS і фотоелемент для керування кожним світильником залежно від рівня довколишнього світла > Адаптивні сценарії «світло на вимогу», які запускаються локальними датчиками > Бездротове оновлення прошивки (OTA) > Наскрізне шифрування зв’язку

50

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

> Автоматичне введення в експлуатацію: проста установка і підключення > Авто-геолокація: визначення місцезнаходження GPS та синхронізація часу > Динамічне освітлення в режимі реального часу: після спрацювання датчика mesh- технологія поширює подію локально в межах кластера контролерів світильників > Сповіщення про знеструмлення: при виявленні відключення живлення система дає змогу надіслати останнє аварійне повідомлення > Управління активами: імпорт даних про активи > Настроюваний білий: можливість керувати

OWLET IV N

світильниками зі змінною колірною температурою

MESHNODE N

DATALIFT N

OWLET IV Z

MESHNODE Z

DATALIFT Z

51

Інвестиція в майбутнє

Schréder EXEDRA об’єднує мережу освітлення в єдине ціле завдяки здатності керувати вузлами, підключеними до роз’ємів Zhaga/NEMA, і світильниками інших виробників. З допомогою API, EXEDRA може взаємодіяти зі сторонніми системами управління активами, аби об’єднати все в унікальну, сучасну, інформативну та зручну платформу.

Підтримка брендингу міста

Schréder EXEDRA забезпечує моніторинг підключених міських об’єктів (світильники, урни для сміття, громадський Wi-Fi), в реальному часі. Завдяки центру автоматизації можна встановлювати умовні правила, налаштувати сповіщення та автоматизувати заявки для оптимізації технічного обслуговування на місці. Усі ІоТ пристрої, які використовують однакові відкриті стандарти даних і зв’язку, легко інтегруються в платформу. І, безумовно, освітлення в знакових місцях можна адаптувати за певним графіком для супроводу особливих подій.

52

Максимальна економія та безпека

Schréder EXEDRA дозволяє створювати сценарії освітлення, в тому числі найбільш ефективні профілі дімування та «освітлення на вимогу» на базі датчика виявлення. Датчики, на які реагують світильники, і пов’язані з ними параметри налаштування (наприклад, затримка спрацювання тригера, час утримання) легко прив’язуються до контролерів світильників. Події виявлення генерують дані, корисні для прийняття рішень щодо майбутніх інвестицій та пріоритетів.

Захист природи

Schréder EXEDRA забезпечує гнучке керування з можливістю створення різних кластерів світильників, запрограмованих на певні сценарії дімування і зміну колірної температури. Після встановлення система імпортує всю інформацію щодо конфігурацій світильників, обраних за результатами світлотехнічного розрахунку. Ця функція інвентаризації активів дозволяє впроваджувати оптимальні рішення з точки зору дизайну та управління.

53

Настав час ШАФЛ у вашому світі!

54

55

Розчищення простору на шляху до розумного міста

Розумна колона ШАФЛ представляє модульний підхід до підключеної інфраструктури міста. Завдяки обертовим модулям за концепцією «plug-and-play», які містять сертифіковане апаратне забезпечення, ШАФЛ можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Перепланування. Реорганізація. Поліпшення. Поєднання. Завдяки необмеженим можливостям багатофункціональної колони ШАФЛ, все це можна зробити одночасно, аби вивести міста і громадський простір на новий рівень . Інформація, ідентифікація, безпека, зв’язок, розваги, мобільність та багато іншого. Різні функції можна вишукано об’єднати в єдиній інтегрованій платформі, універсальній і підготовленій до майбутніх еволюцій. Ви можете створити власну комбінацію, поєднавши до 5 модулів в колоні, або ж обрати один з попередньо налаштованих нами варіантів.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

> Безперешкодна інтеграція апаратного забезпечення у вишукану колону > Персоналізація конфігурацій: до 5 модулів на колону > Попередньо підібрані налаштування: Кампус, SOS, Безпека, Освітлення та Мобільність > Універсальність конструкції: модулі обертаються на 360° > Запатентована система простого монтажу > Можливість оновлення: модулі можна додавати або замінювати > Повністю підключена платформа розумного міста

56

Schréder виводить першу на ринку смарт-колону ШАФЛ

ШАФЛ визнано «Продуктом року» за версією HEA (Великобританія)

ШАФЛ удостоєно премії «Smart City Award» у Лондоні

Лідерство з безперервними інноваціями ШАФЛ виведений на ринок в 2015 році. Багато клієнтів, сповнених бажання додати світла у жвавий міський простір, встановили колону і вийшли за рамки простого зовнішнього освітлення. Вони скористалися можливостями платформи, щоб впровадити нові сервіси у своєму середовищі: Wi-Fi, камери спостереження, гучномовці, кнопки аварійного виклику та зарядні пристрої для електромобілів. Лише через рік після запуску, ШАФЛ отримав нагороду «Продукт року 2016» від Асоціації електротехніки (HEA) у Великобританії. Згодом в 2017 році ШАФЛ відзначили в Лондоні премією «Smart City Award» за технологію, яка має великий потенціал для впровадження розумних міст. У 2020 році Schréder зробив ШАФЛ незалежним від фізичної електропроводки, створивши першу смарт-колону з блискавично швидкісним бездротовим підключенням. Дух постійних інновацій в поєднанні з вишуканим дизайном, увагою до деталей і глибоким розумінням потреб клієнтів зробив ШАФЛ еталоном ринку. З моменту появи колона ШАФЛ задовольнила потреби міст і приватних компаній у більш, ніж 35 країнах світу.

Запуск ШАФЛ з малою мобільною станцією 4G/5G на Світовому конгресі мобільних технологій

Schréder знову впроваджує інновації: ШАФЛ з бездротовим

підключенням - перша 100% бездротова смарт-колона

Нові світлові модулі зі збільшеним на 58% світловим потоком для задоволення потреб ширшого спектра застосувань

57

ШАФЛ SOS

ЯНГОЛ-ОХОРОНЕЦЬ МІСТЯН

SHUFFLE SOS пропонує ідеальний інструмент для допомоги людям і службам екстреної допомоги в критичних ситуаціях. Простим натисканням кнопки містяни можуть швидко зв’язатися з екстреними службами, якщо стали свідком інциденту чи постраждали внаслідок нещасного випадку. Використовуючи голосовий IP-інтерком, люди можуть пояснити проблему та отримати належну допомогу . Вбудовані камери дозволяють центрам обробки викликів правильно діяти, послуговуючись відеопотоком в режимі реального часу. Проблисковий маячок і сирена, які можна активувати дистанційно, гарантують, що аварійний сигнал буде видно і чутно всім навколо. Вони також спрямовують невідкладну допомогу до місця події. Завдяки ШАФЛ SOS у людей не виникатиме відчуття самоти. Вони отримають необхідну допомогу в найкоротші терміни. Екстрені служби мають змогу реагувати відповідним чином та охоплювати більші території, оптимізуючи свої ресурси.

Тут більше інформації

БАЗОВИЙ

ОСНОВНИЙ

АКТИВНИЙ

4370мм

4370мм

4370мм

Висота опори

Вузол керування Модуль (верхній)

Так

Так

Так

Освітлення 360° зі стробоскопом (SH36L2-HL)

Освітлення 360° зі стробоскопом (SH36L2-HL)

Освітлення 360° зі стробоскопом (SH36L2-HL) Червоне світлове кільце (SHLR2-RE) Камера Quadview (SHCQV)

Камера без додаткового РС розсіювача (SH18C2)

Сирена (SH18S2)

Модуль 2

Модуль 3

-

Сирена (SH18S2)

Сирена (SH18S2)

Модуль 4

-

-

Інтерком з камерою (SHPOIC2-GI)

Інтерком з камерою (SHPOIC2-GI)

Інтегровано в опору

Інтерком (SHPOIC2-GH)

58

ШАФЛ КАМПУС

ШАФЛ Кампус — правильний інструмент для амбітних компаній, установ, державних структур та міст, які хочуть запропонувати високоякісні послуги своїм працівникам, клієнтам, мешканцям, громадянам чи відвідувачам. ШАФЛ Кампус призначений для естетичного та ефективного надання різноманітних послуг бізнес-об’єктам, житловим комплексам, академічним, медичним і спортивним центрам, паркам, ТРЦ і транспортній інфраструктурі, такій як аеропорти, залізничні та автобусні станції. Він створює безпечні, приємні місця, підключаючи людей до Інтернету, інформуючи та розважаючи їх, і при цьому зберігає елегантну і ненав’язливу присутність, яка вписується в будь-яке середовище. ШАФЛ Кампус – чудовий актив для творення суспільного простору: він зміцнює зв’язок між людьми та довкіллям з мінімальним впливом на екологію. СТВОРЕННЯ ПРОСТОРУ З КОМФОРТОМ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Тут більше інформації

БАЗОВИЙ

ОСНОВНИЙ

АКТИВНИЙ

4370мм

4370мм

4370мм

Висота опори

Вузол керування Модуль (верхній)

Так

Так

Так

Освітлення 360° з WLAN (SH36LW2-CS/CX)

Освітлення 360° з WLAN (SH36LW2-JT) Синє світлове кільце (SHLR2-BL) Аналоговий динамік (SH18S2-CP)

Освітлення 360° з WLAN (SH36LW2-JT) Синє світлове кільце (SHLR2-BL) Камера Quadview (SHCQV) Аналоговий динамік (SH18S2-CP)

-

Модуль 2

Модуль 3

-

Модуль 4

-

-

PIR датчик (C0) Роз’єм живлення (SHPOLE2-G8)

Інтегровано в опору

PIR датчик (C0)

PIR датчик (C0)

59

Page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 Page 6 Page 7 Page 8 Page 9 Page 10 Page 11 Page 12 Page 13 Page 14 Page 15 Page 16 Page 17 Page 18 Page 19 Page 20 Page 21 Page 22 Page 23 Page 24 Page 25 Page 26 Page 27 Page 28 Page 29 Page 30 Page 31 Page 32 Page 33 Page 34 Page 35 Page 36 Page 37 Page 38 Page 39 Page 40 Page 41 Page 42 Page 43 Page 44 Page 45 Page 46 Page 47 Page 48 Page 49 Page 50 Page 51 Page 52 Page 53 Page 54 Page 55 Page 56 Page 57 Page 58 Page 59 Page 60 Page 61 Page 62 Page 63 Page 64 Page 65 Page 66 Page 67 Page 68 Page 69 Page 70 Page 71 Page 72 Page 73 Page 74 Page 75 Page 76 Page 77 Page 78 Page 79 Page 80 Page 81 Page 82 Page 83 Page 84 Page 85 Page 86 Page 87 Page 88 Page 89 Page 90 Page 91 Page 92 Page 93 Page 94 Page 95 Page 96 Page 97 Page 98 Page 99 Page 100 Page 101 Page 102 Page 103 Page 104 Page 105 Page 106 Page 107 Page 108 Page 109 Page 110 Page 111 Page 112 Page 113 Page 114 Page 115 Page 116 Page 117 Page 118 Page 119 Page 120 Page 121 Page 122 Page 123 Page 124 Page 125 Page 126 Page 127 Page 128 Page 129 Page 130 Page 131 Page 132 Page 133 Page 134 Page 135 Page 136 Page 137 Page 138 Page 139 Page 140 Page 141 Page 142 Page 143 Page 144 Page 145 Page 146 Page 147 Page 148 Page 149 Page 150 Page 151 Page 152 Page 153 Page 154 Page 155 Page 156 Page 157 Page 158 Page 159 Page 160 Page 161 Page 162 Page 163 Page 164 Page 165 Page 166 Page 167 Page 168 Page 169 Page 170 Page 171 Page 172 Page 173 Page 174 Page 175 Page 176 Page 177 Page 178 Page 179 Page 180 Page 181 Page 182 Page 183 Page 184 Page 185 Page 186 Page 187 Page 188 Page 189 Page 190 Page 191 Page 192 Page 193 Page 194 Page 195 Page 196 Page 197 Page 198 Page 199 Page 200

www.schreder.com

Powered by